Honeywell.com ACS
Honeywell

Aktualności

Obrazek dla aktualności

Nowa seria czytników Honeywell, które nie potrzebują dodatkowego modułu kontrolera drzwiowego do pełnienia funkcji kontroli dostępu. Są dodatkowo wyposażone w wejścia i wyjścia, które pozwalają na odbieranie sygnałów i sterowanie urządzeniami w celu udzielania dostępu do zabezpieczonych przez system stref na obiekcie. Czytniki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Dostępne są dwa warianty czytników. Najprostszy TK-L30 oraz czytnik TK-C30 - z wyświetlaczem i klawiaturą, który może realizować funkcje systemu RCP.  Czytniki są podłączane przy użyciu magistrali LonWorks. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju obiektu za sprawą obsługi wielu technologii - 125 kHz, 13,56 MHz oraz technologii mobilnych.

Obrazek dla aktualności

W zakładce Katalog - Systemy zarządzania BMS, SMS, można znaleźć więcej informacji na temat nowych wersji systemów EBI i DVM.


Obrazek dla aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszej międzynarodowej strony, gdzie znajdą  Państwo najaktualniejsze informacje związane z naszymi rozwiązaniami.