Honeywell.com ACS
Honeywell

Aktualności

Obrazek dla aktualności

Mamy przyjemność poinformować, że Honeywell Building Solutions został Partnerem Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach. Swoje wystąpienie potwierdził Pan Klaudiusz Stefanowski, Dyrektor Generalny HBS, który przedstawi prezentację nt. „Honeywell Outcome Based Service – czyli jak czerpać korzyści z predykcyjnej analizy danych”. Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach odbędzie się 12 czerwca 2018 w Warsaw Spire, Plac Europejski, Warszawa.

Obrazek dla aktualności

Z radością informujemy, że obiekt Nowy Świat 2.0 w Warszawie, który wyposażyliśmy w zintegrowany system BMS otrzymał certyfikat LEED Gold. 


Obrazek dla aktualności

Honeywell Building Solutions uzyskał przedłużenie autoryzacji zakładu TECHOM w zakresie projektowania, instalowania, konserwacji i eksploatacji elektronicznych systemów alarmowych do stopnia zabezpieczenia 4.

Obrazek dla aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszej międzynarodowej strony, gdzie znajdą  Państwo najaktualniejsze informacje związane z naszymi rozwiązaniami.


14/12/2015Roadshow 2015
Obrazek dla aktualności

02 grudnia 2015 w Centrum Bankowo-Finansowym w Warszawie odbyła się konferencja pt. „Wyższy poziom zarządzania inteligentnymi budynkami”.