Honeywell.com ACS
Honeywell

O nas

Honeywell Sp. z o.o. działa od 1993 roku, jednakże pierwsze kontakty handlowe zostały nawiązane już w latach 60-tych, kiedy to firma zaoferowała polskim kontrahentom urządzenia dla przemysłu chemicznego, naftowego i rafineryjnego. Dziś kompleksową ofertę na terenie całego kraju prezentuje około 100 pracowników i ponad 200 firm partnerskich współpracujących na stałe (biura projektowe, hurtownie, firmy instalacyjne i inżynieryjne,).

Zarząd Korporacji

Zarząd Korporacji

Firmą zarządza zespół profesjonalistów, odnoszący sukcesy w świecie biznesu. Zatrudniamy ludzi naprawdę utalentowanych którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przyczyniają się do rosnącej potęgi firmy.

więcej

Historia Honeywell

Historia Honeywell

Tradycja firmy Honeywell sięga już 120 lat. Założenie przedsiębiorstwa miało miejsce w 1885 roku przy okazji opracowania systemu zaworów dla pieców opalanych węglem.

więcej

Historia Honeywell w Polsce

Historia Honeywell w Polsce

Pierwsze kontakty handlowe zostały nawiązane już w latach 60-tych, kiedy to firma zaoferowała polskim kontrahentom urządzenia dla przemysłu chemicznego, naftowego i rafineryjnego.

więcej

Etyka biznesu

Etyka biznesu

Program Integralności i Zgodności Honeywell odzwierciedla nasze wizje i wartości. Pomaga naszym pracownikom, przedstawicielom, wykonawcom, konsultantom i dostawcom na całym świecie spełniać najwyższe standardy etyki biznesu. Pracownicy Honeywell są dumni z silnej reputacji etycznej firmy. Ten program pomaga chronić naszą reputację.

więcej

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Poznaj naszą odpowiedzialność za ochronę zdrowia, bezpieczeństwo i ochronę środowiska, którą realizujemy poprzez program Zrównoważonego Rozwoju.

więcej

Gałęzie działania

Gałęzie działania

Poznaj cztery gałęzie działalności Honeywell na świecie

więcej